A STOBAG csoport alkalmazottai jelentik vállalatunk gerincét. Több mint 700 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi családi vállalkozásként a STOBAG Csoport az iparág egyik piacvezető vállalata. Nagyfokú személyes felelősségvállalással és jó csapatszellemmel együtt dolgozunk azon, hogy folyamatosan fejlesszük a formatervezés és a funkcionalitás szempontjából meggyőző termékkínálatunkat, és folytassuk nemzetközi növekedésünket.

Szakterületünk az innovatív árnyékoló rendszerek, pergola termékek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Együtt, közös víziónk, hogy az élettereket értékesebbé tegyük generációk számára.

10 éve dinamikusan fejlődő és bővülő, stabil svájci háttérrel rendelkező árnyékolástechnikával foglalkozó összeszerelő üzemünkbe (Stobag Alunorm Kft.) Sülysápra keresünk téged az alábbi munkakörbe.

Operátor

Sülysáp

Feladataid:
Árnyékolók szerelése és hozzá tartozó alkatrészek darabolása
•    Alkatrészek, késztermékek csomagolása
•    Célgépek kezelése pl. szabászgép
•    Minőségügyi- és technológiai követelmények betartása
•    Gépkezelő szabász munkavégzés esetén:
•    Ipari varrodában ponyvák szabása, géppel

Amit várunk Tőled:
•    Fizikai munkabírás (gépkezelés és esetenként akár 20 kg-os anyagmozgatás)
•    Megbízható, pontos munkavégzés
•    Önálló munkavégzés
•    Legalább 8 általános iskolai végzettség

Előnyt jelent:
•    Termelésben szerzett tapasztalat
•    Adminisztrációs készség

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
•    Teljes munkaidő
•    Egyműszakos munkarend (7:00-15:30)
•    Bruttó 400.000,- Ft havi bér + cafetéria és munkába járási támogatás
•    Modern, tiszta munkakörnyezet
•    Bejelentett munka

AZ ÖN PERSPEKTÍVÁJA
Innovatív és egyedi termékeket gyártunk, amelyek ötvözik a technológiát és a dizájnt.
Egy olyan pozíció, amely kihívást jelent Önnek szaktudása szempontjából, de lehetőséget nyújt arra is, hogy hozzájáruljon cégünk sikereihez önálló munkájával és saját ötleteivel.
Változatos, független és felelősségteljes kihívás egy családi vállalkozásban, amely hosszú távú perspektívákat nyújt. Izgalmas munkakörnyezetet kínálunk Önnek egy sikeres vállalatnál.
Szeretne többet megtudni rólunk és a foglalkoztatási feltételeinkről? Már csak néhány kattintás szükséges - várjuk online jelentkezését álláskeresési felületünkön keresztül.